ЧЕРНЕЦЬ ТЕТЯНА ЮРІЇВНА

Освіта: Закінчила Тернопільський державний медичний інститут у 1987 році. Після закінчення однорічної інтернатури працювала молодшим науковим співробітником кафедри пропедевтики внутрішніх хвороб до 1991 року.

Наукова діяльність: У 1991 році вступила до аспірантури на кафедрі внутрішніх хвороб Тернопільського державного медичного інституту. За час навчання в клінічній аспірантурі написала дисертацію на тему: «Антиоксидантна та імунна корекція в лікуванні хворих на гостру пневмонію», яку захистила у 1994 році. З 1994 року асистент кафедри пропедевтики внутрішньої медицини Тернопільського державного медичного інституту імені І.Я. Горбачевського, а з 1998 року доцент цієї кафедри.

Наукові інтереси стосуються терапевтичних дисциплін: пульмонологія, ревматологія, внутрішня медицина.

Наукові публікації: Автор і співавтор понад 128 наукових публікацій, 5 раціоналізаторських впроваджень. Співавтор підручника "Пропедевтика внутрішніх хвороб з доглядом за терапевтичними хворими" і посібника "Методика обстеження терапевтичного хворого".

Терапевт першої кваліфікаційної категорії, куратор терапевтичного відділу №2 Тернопільської комунальної міської лікарні №2.