АНДРЕЙЧИН СЕРГІЙ МИХАЙЛОВИЧ

Освіта: У 1986 році закінчив з відзнакою Тернопільський державний медичний інститут.

Наукова діяльність: У 1989 р. захистив кандидатську дисертацію на тему: "Термографічні критерії діагностики і лікування різних клінічних форм бешихи". У 2003 р. захищена докторська дисертація на тему: “Клініко-патогенетичне обгрунтування оптимізації терапії хронічних невиразкових проктосигмоїдитів”. 2004 року отримав диплом професора кафедри пропедевтики внутрішніх хвороб та клінічної фармакології. З 2003 року по даний час завідувач кафедри пропедевтики внутрішньої медицини та фтизіатрії. Під керівництвом проф. С.М. Андрейчина захищено 4 кандидатських дисертацій. Член редакційної ради двох медичних журналів, голова циклової методичної комісії з терапевтичних дисциплін.

Наукові інтереси: стосуються терапевтичних дисциплін: пульмонологія, ревматологія, внутрішня медицина.

Наукові публікації: Автор і співавтор понад 285 наукових публікацій, 16 патентів. Співавтор підручника "Пропедевтика внутрішніх хвороб з доглядом за терапевтичними хворими" та чотирьох посібників.

Терапевт вищої кваліфікаційної категорії, куратор терапевтичних відділів №1 та №2 Тернопільської комунальної міської лікарні №2.